Hehe, wakacje, więcej czasu, więcej zdjęc – taa akurat. Widać po blogu. Mimo braku konkretnego materiału pare zdjęć się zrobiło. Dobra koniec głupot, pare zdjęć:


Willa p. Kozłowskiej (Pałac Ślubów)
Rocznik 1893 dzieło Władysława Marconiego (patrzac po wikipedi w sumie znana osobistość). Podobno za czasów świetności piękny budynek, potem nadeszła II wojna światowa – willa staje się siedzibą niemieckiej policji kryminalnej, kierowanej przez starostę Ericka Reichmana. Dzisiaj mamy tu Urząd Stanu Cywilnego i ogolnie mówiąc rudere ;] Podobno niedługo ma zostać odrestaurowane – może ostatnie zdjęcie przed remontem? ;)

————————————————–

Skierniewicka Parowozownia
Znowu i znowu – i dla odmiany jak zwykle bez parowozów, wagonów itp. Jakoś udało mi się dostać do miejsc normalnie niedostępnych – jakie rzeczy mozna tam znaleźdz to głowa mała ;]

————————————————–

Rawka to rzeka w środkowej Polsce, prawy, największy dopływ Bzury. Rzeka ma ok. 97 km długości , a jej dorzecze obejmuje obszar 1192 km².

Rawka – mieszkam tu od urodzenia, 400 metrów od rzeki, a jakoś cięzko mi się tu zdjęcia robi ;] Widocznie cięzej dostrzegać coś co ma się na codzień.

————————————————–

Oprócz robienia nielicznych zdjęć z powodu niesprzyjającej aury, mocno się szlajam po koncertach jakoś. Troche tego było, jednak z aparatem byłem tylko na jednym. W planach był post na blogu, jednak z powodu pewnej osoby cele nie zostały zrealizowane, po pierwszym zespole aparat zniknal w torbie ;) (choć musze przyznać, gdy się ściemniło, na scenie pojawili się Marika, Mesajah oświetlenie świetne do zdjęć)

Warszawskie Dni Ursusa czy coś takiego – EastWestRockers


Ogolnie dobrze jest ;)
A i w ten weekend, niedziela Ethnosfera – dzięki kochanej lokalnej władzy i Panu Prezydentowi którym w mieście, ani sport, ani kultura nie potrzebne – okrojone do symbolicznego 1 dnia. Przynajmniej zespoły dobre – Żywiołak i Trebunie Tutki.
Gęba wciąż uśmiechnięta więc nie zostało nic innego jak dalej robić zdjęcia ;) Narazie.

Podziel się postem:
  • Facebook
  • Twitter
  • email
  • Google Buzz
  • MySpace
  • Wykop
  • Google Bookmarks