Tym razem wyjątkowo – zamiast jpg-ów pojawi się link do YouTube. Jakoś z tym pomysłem nosiłem się od dawna, ale człowiekowi jakoś nigdy się nie chciało ;] Pewnego dnia wyjątkowo się zebrałem i oto właśnie próba dzisiaj ma swoją premierę.

Film poklatkowy – technika polegająca na składaniu filmu z pojedynczych klatek. W moim wypadku było to około 1800 zdjęć. Co tu dużo pisać – w założeniu film miał pokazać kawałek Skierniewic z punktu widzenia przechodnia. Film w jakości HD (muli się? wolno wczytuje? klikając czerwone HD odpala się normalna jakość) Jak wyszło sami oceńcie:
A tak z spraw organizacyjnych – patrząc na statystyki bloga regularnie śledzi go około 40-50 osób i dla Waszej wygody po prawej pojawił się Newsletter. Wpisujesz swojego meila a ja przy każdym nowym wpisie zaśmiecam twoją skrzynkę informacją o nim 😉 Newsy oczywiście można tez śledzić przez RSS – także po prawej.

Poza tym wszystkich nowych którzy może jakoś tu trafili przez YouTube zapraszam do poprzednich wpisów, komentowania oraz śledzenia bloga. Narazie.