Dzięki uprzejmości portalu mmlodz.pl miałem możliwość wziąć udział w fotodeju który miał miejsce na terenie Widzewskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego Wi-Ma. Fabryka została założona przez Heinzla i Kunitrzera, a jej początek jest datowany na 1879 rok i pracowała aż do 2009 roku. Potem wszystkie maszyny zostały wywiezione, pozostały gołe ściany.


Oczywiście jak przystało na każdy stary zakład, na jego terenie muszą się znajdować fortyfikacje na potrzeby obrony cywilnej, schrony, szczeliny przeciw lotnicze.

I na razie tyle 😉 Teraz trochę off-topicu – pojawiło się info kto zagra na tegorocznym Rock May Festiwal – jest to Hey 🙂

Kolejna kwestia – wraz z kolegą Darkiem Jarząbkiem z Uniwersytety Medycznego w Łodzi ruszyłem ze swoim nowym projektem: Studencki Klub Fotograficzny. Dopiero zaczynamy, ale od razu zaczynamy z wysokiego poziomu – warsztaty fotografii studyjnej (naszymi modelami będą dziewczyny walczące o tytuł miss Umedu). Co dalej? Plenery, warsztaty, fotodeje i jak da radę ciemnia fotograficzna 😉 Zapraszam wszystkich gorąco do „lubienia” nas na facebook.